Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Konkurs Piosenki ROZŚPIEWANE DZIECI

Utworzono dnia 30.05.2016, 10:18

Konkurs piosenki ROZSPIEWANE DZIECI 2016 został zorganizowany 29 maja 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jeleśni. W konkursie wzięło udział 54 uczestników.

Celem  konkursu było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, promocja dziecięcej twórczości, promocja młodych wykonawców biorących udział w konkursie, popularyzacja polskich piosenek, walorów artystycznych, rozwijanie talentów estradowych. Zadaniem uczestnika konkursu było zaśpiewanie dowolnej piosenki polskiego wykonawcy.

Jury konkursu w składzie:
- Aleksandra Kupczak – przewodnicząca jury
- Maria Studencka- członek  jury
- Grażyna Patera - dyrektor GOK Jeleśnia
po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące miejsca oraz nagrody rzeczowe. Nagrody rzeczowe ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni.

I kategoria: dzieci przedszkolne
I miejsce
Oskar Pastor Sopotnia Wielka
Anna Widz Sopotnia Wielka
Emilia Gwiazdoń Sopotnia Wielka
Ignacy Kamiński Sopotnia Wielka
II miejsce
Antoni Tomaszek Jeleśnia
III miejsce
Weronika Cieślak Jeleśnia
Magdalena Pacelt Jeleśnia
Wyróżnienia
Magdalena Hulbój Jeleśnia
Martyna Krzyżowska Jeleśnia
Małgorzata Kleszcz Jeleśnia
Maria Wróbel Jeleśnia
Martyna Prochownik Przyborów
Sandra Mich Jeleśnia
Milena Mich Jeleśnia

II kategoria: dzieci kl. I-III szkoły podstawowej
GRAND PRIX
Eliza Dendys Sopotnia Mała
Maria Łokaj Sopotnia Mała
I miejsce
Bartosz Gawlas Sopotnia Wielka
Mikołaj Janik Sopotnia Wielka
Wiktoria Pastor Sopotnia Wielka
Oliwia Janik Sopotnia Wielka
Marta Krzyżowska Jeleśnia
Magdalena Mędrala Przyborów
Łucja Piecha Pewel Wielka
Sandra Kupczak Sopotnia Mała
II miejsce
Gabriela Majerz Sopotnia Wielka
Konrad Jasek Krzyżowa
III miejsce
Julia Żurek Pewel Wielka
Wyróżnienia
Zuzanna Kleszcz Jeleśnia
Aleksandra Kamińska Przyborów
Barbara Łobozek Przyborów

III kategoria: dzieci kl. IV-VI szkoły podstawowej
GRAND PRIX
Katarzyna Witas Sopotnia Wielka
Karolina Cinal Sopotnia Wielka
I miejsce
Kinga Ciućka Sopotnia Mała
Emilia Gawlas Sopotnia Wielka
Weronika Janik Sopotnia Wielka
II miejsce
Dominika Pierlak Sopotnia Wielka
Kinga Pastor Sopotnia Wielka
Julia Kabat Sopotnia Mała
III miejsce
Julia Janik Sopotnia Mała
Karolina Ziętek Sopotnia Wielka
Kamila Skrzyp Sopotnia Wielka
Oliwia Cader Sopotnia Wielka
Wyróżnienia
Zofia Cul Sopotnia Mała
Maria Cul Sopotnia Mała
Zuzanna Ciućka Sopotnia Mała
Aleksandra Jodłowiec Sopotnia Wielka

IV kategoria: młodzież I-III gimnazjum
GRAND PRIX
Marcin Pierlak Sopotnia Wielka
Konrad Kmiecik Sopotnia Mała
Ewelina Buława Pewel Wielka
Aneta Majdak Pewel Wielka
I miejsce
Natalia Prochownik Przyborów
Paulina Zoń Przyborów
Patrycja Piotrowicz Przyborów
II miejsce
Mariola Kamińska Sopotnia Mała

Jury podkreśla wysoki poziom konkursu, dziękuje wszystkim opiekunom, rodzicom, którzy przygotowali dzieci do udziału w konkursie oraz proponuje kontynuowanie konkursu w latach następnych.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Październik 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny