Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki Konkuru Piosenki Rozśpiewane Dzieci

Utworzono dnia 21.06.2021
Czcionka:

Konkurs Piosenki online ROZŚPIEWANE DZIECI 2021 został zorganizowana czerwcu 2021 przez Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni.
Celem konkursu piosenki było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, promocja młodych wykonawców, popularyzacja polskich piosenek, rozwijanie talentów estradowych za pośrednictwem Internetu w dobie pandemii.
W konkursie wzięło udział 49 uczestników z Gminy Jeleśnia.
Dzieci pod opieką nauczyciela lub rodzica nagrały piosenkę, która została oceniona przez jury konkursu w składzie:
- Bożena Tlałka – przewodnicząca jury, folklorystka, nauczycielka
- Grażyna Patera - dyrektor GOK Jeleśnia
- Paweł Jafernik – instruktor folkloru GOK Jeleśnia
po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące miejsca:

I kategoria: dzieci przedszkolne

I miejsce
Maja Kosibor Jeleśnia
Zosia Graca Pewel Wielka
Oliwia Wróbel Jeleśnia
Hanna Kaletka Sopotnia Mała
Anna Kabat Sopotnia Mała
Wiktoria Kurzyk Sopotnia Mała

II miejsce
Lena Domżał Pewel Wielka
Laura Lach Pewel Wielka
Liliana Gawlas Sopotnia Wielka
Lena Biegun Sopotnia Wielka
Karol Jodłowiec Sopotnia Wielka
Oliwia Pastor Jeleśnia
Filip Szweda Sopotnia Wielka
Laura Gołek Jeleśnia
Antoni Gwiazdoń Sopotnia Mała

III miejsce
Julia Hanarz Jeleśnia
Aleksy Tlałka Przyborów
Weronika Gawlas Sopotnia Wielka

Wyróżnienie
Klaudia Wróbel Jeleśnia

II kategoria: dzieci kl. I-III szkoły podstawowej

I miejsce
Emilia Gwiazdoń Sopotnia Wielka
Milena Łodziana Jeleśnia
Hanna Suchoń Jeleśnia
Zofia Cwajna Jeleśnia
Emilia Dunat Jeleśnia

II miejsce
Antonina Chmielewska Sopotnia Mała
Oliwia Kupczak Jeleśnia
Karolina Janik Sopotnia Wielka
Wiktoria Marciak Jeleśnia
Anna Żurek Pewel Wielka
Julia Wiewióra Pewel Wielka
Sylwia Wiewióra Jeleśnia
Natalia Wróbel Jeleśnia

III miejsce
Seweryn Tlałka Przyborów
Milena Juraszek Jeleśnia
Julia Smagoń Jeleśnia

III kategoria: dzieci kl. IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce
Anna Widz Sopotnia Wielka
Wiktoria Wiewióra Pewel Wielka
Zuzanna Iciek Sopotnia Wielka
Oliwia Janik Sopotnia Wielka
Marta Krzyżowska Jeleśnia
Julia Pawlica Jeleśnia

II miejsce

Amelia Weinkauf Jeleśnia
Paweł Janik Sopotnia Mała

III miejsce
Julia Dendys Sopotnia Wielka
Oliwia Kaprak Krzyżowa

IV kategoria: młodzież kl. VII-VIII szkoły podstawowej

I miejsce
Julia Żurek Pewel Wielka

II miejsce
Arkadiusz Widz Sopotnia Wielka

III miejsce
Radosław Tlałka Przyborów
Bartosz Gawlas Sopotnia Wielka

Nagrody rzeczowe ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni.
Najlepsze prezentacje będą systematycznie prezentowane na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Jeleśni.
Dziękujemy wszystkim opiekunom, rodzicom, którzy przygotowali dzieci do występu.
Dzieciom życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 47

W poprzednim tygodniu: 148

W tym miesiącu: 128

W poprzednim miesiącu: 907

Wszystkich: 107975