Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ZA NAMI BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA

Utworzono dnia 06.06.2022
Czcionka:
???? Bajkowy Dzień Dziecka ???? za nami.
Było pięknie ! Dużo zabawy, uśmiechów dzieci, pięknych śpiewów, słodkości, radości i frajdy????
Imprezę zorganizowaliśmy wspólnie z Stowarzyszenie Aktywne Beskidy Gmina Jeleśnia Urząd Gminy
Serdecznie dziękujemy za wspólną inicjatywę. Bez waszego wsparcia nie byłoby tak wspaniale.
Podczas Przeglądu Piosenki Bajkowej dzieci zaprezentowały się wspaniale. Gratulacje dla naszych zdolnych dzieciaczków ????❤️ Jesteśmy dumni że tyle zdolnych dzieci mamy w Naszej Gminie ????????
Wystąpili również Zespół Romanka Fundacja Braci Golec Zespół Krokusy, zespół wokalno - instrumentalny"Muzyczne Jedynki", dzieci z Świetlica i klub Sylaba .Serdecznie dziękujemy za występy, jesteście wspaniali ????
Wisienką na torcie był jednak koncert Grzybowski Band który specjalnie na tą okazję przygotował aranżacje piosenek dziecięcych. Przed koncertem odbyły się warsztaty perkusyjne które poprowadził Jarosław Grzybowski - znany i ceniony perkusista, kompozytor, aranżer. Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.
Tak wyjątkowa impreza nie odbyła by się oczywiście bez wsparcia naszych sponsorów którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy Nadleśnictwo Jeleśnia Lasy Państwowe , Radny Tadeusz Pal, Żywiec Zdrój
Patronat medialny - Kronika Beskidzka serdecznie dziękujemy.
Podziękowania kierujemy do seniorek z klubu Seniora działającym przy świetlicy Sylaba. Dziękujemy za pyszne jedzenie, za kwaśnice, za słodkości, za wasze serce ????
Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego ze szkoły w Jeleśni, za konkursy, zawody sportowe, za poświęcony czas, oraz Fabryka Radości za super animacje????????????
Dziękujemy również OSP Mutne Osp Krzyżowa za pokazy strażackie dla najmłodszych, za to że byliście z nami. Jesteście niezastąpieni ????????
I oczywiście serdecznie dziękujemy Anna Wasilewska Wójt Gminy Jeleśnia za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu tak pięknego święta dla dzieci.
Nie sposób podziękować wszystkim - tyle było wsparcia i pomocy. Dziękujemy więc wszystkim którzy przyczynili się do organizacji imprezy. 
 
To był piękny, radosny i bajkowy czas ????????????????????????????????????????????????????????

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Luty 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 164

W poprzednim tygodniu: 168

W tym miesiącu: 93

W poprzednim miesiącu: 763

Wszystkich: 109318